Ta spletna stran hrani piškotke, da bi vam zagotovili boljšo uporabniško izkušnjo in popolno funkcionalnost te strani.
Analitične piškotke uporabljamo s storitvijo Google Analytics, samo z vašo privolitvijo.
Sprejemam
Zavrnitev
Več informacij
Pojdi na vsebino
NT konferenca
25. - 27. september 2023
Navigacija
Vpišite se
Iskanje
Vprašalniki
Spored
Poslovna mreža
NT konferenca
NT konferenca
NTK Posel
NTK Tehnologija
Novice
NTK baza znanja
Uspešne zgodbe
Poslovna mreža
Prijava
Individualna prijava
Skupinska prijava
Urnik
Priljubljeni
Spored
Naslednja predavanja
Pregled po dnevih
Pregled vsebinskih sklopov
Pregled po produktih
Pregled po stopnjah
Pregled po dvoranah
Predavatelji
Arhiv predavanj
Vprašalniki
Sponzorji
Sponzorji in partnerji
Postanite sponzor
Info
Nastanitev
Pogosta vprašanja
Podpora za uporabnike
Kontakt
English
Facebook
Twitter
LinkedIn
YouTube
Instagram
Iskanje
Iskanje
Poišči
Vpišite se
E-naslov
Geslo
Zapomni si me
Registrirajte se
Pozabil/a sem geslo
Urnik
/ Emerald 1
Adria
Aurora 3
Aurora
Europa A+C
Europa B+D
Emerald 1
Emerald 2
Vhod GH Bernardin
Mediteranea 1
Mediteranea 2
Restavracija
Plaža GH Bernardin
Svetovalnica
Izpis urnika
ponedeljek
09:00 - 09:45
Emerald 1
Damir Arh
Novosti v C# 12
TECH
200
APP
ponedeljek
10:00 - 10:45
Emerald 1
Primož Bratanič
Prepoznavanje govorjene slovenščine
TECH
300
BAI
ponedeljek
11:00 - 11:45
Emerald 1
Mustafa Toroman
Azure Networking Inside and Out
TECH
200
SRV
ponedeljek
12:00 - 12:45
Emerald 1
Damir Dizdarevic
Why do we have so many successful cyber attacks?
TECH
300
NSI
ponedeljek
14:00 - 14:45
Emerald 1
Andrew Dakhov
Intro to Microsoft Fabric, its Components, and Architecture
TECH, BIZ, NETW
300
DAT
ponedeljek
15:00 - 15:45
Emerald 1
Gregor Šuster
·
Tomaž Mlakar
Primer koncepta postavitve okolja v Microsoft Azure v reguliranih organizacijah
TECH
200
HCL
ponedeljek
16:00 - 16:45
Emerald 1
Saša Kranjac
Pentesting in the Cloud
TECH
300
NSI
torek
09:00 - 09:45
Emerald 1
Damir Arh
Razvoj z VS Code Dev Containers
TECH
200
DOA
torek
10:00 - 10:45
Emerald 1
Matija Vrtačnik
Windows LAPS
TECH
200
NSI
torek
11:00 - 11:45
Emerald 1
Mustafa Toroman
A Nightmare on Cloud Street: Horror Stories from the Field
TECH
200
HCL
torek
12:00 - 12:45
Emerald 1
Ognjen Bajic
·
Ana Roje Ivancic
Unleashing Agile Transformation: A Scrum and Azure DevOps Approach
TECH, BIZ
200
DOA
torek
14:00 - 14:45
Emerald 1
Aleksandar Nikolić
Quick and dirty fixes for Microsoft Graph PowerShell
TECH
300
OTH
torek
15:00 - 15:45
Emerald 1
Bernardin Katić
Azure for Architects - Best Practices
TECH
200
BAI
torek
16:00 - 16:45
Emerald 1
Ljubo Brodarić
Microsoft Sentinel Data Collection Rules and Azure Policies
TECH
300
NSI
sreda
09:00 - 09:45
Emerald 1
Marko Kokol
Trening in uporaba računalniškega vida in večmodalnih modelov
TECH
300
DOA
sreda
10:00 - 10:45
Emerald 1
Sander Berkouwer
Turn the table on Identity: From Entra ID to AD
TECH
300
NSI
sreda
11:00 - 11:45
Emerald 1
Marko Kokol
Trening in uporaba velikih jezikovnih modelov v oblaku in "doma" (in podpora slovenskemu jeziku)
TECH
300
DOA
sreda
13:00 - 13:45
Emerald 1
Primož Bratanič
Chatbot for fun & profit
TECH
400
APP
sreda
14:00 - 14:45
Emerald 1
Tomislav Fučkar
Securing Hybrid Identity from the ground up
TECH
300
NSI
sreda
15:00 - 15:45
Emerald 1
Denis Ekart
Logging in .NET - from {0} to {Hero}
TECH
300
APP